​​​​​​​Kontakta oss på PP Såg & Borr


Har du några frågor eller funderingar, eller vill du kanske bli vår nya medarbetare? Kontakta oss så berättar vi mer!

Huvudkontor Gävle

Atlasgatan 10
802 86 Gävle
026-12 27 99
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Bollnäs


Norra Kilaforsvägen 83
821 30 Bollnäs
0278-611 610
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Falun


Matsarvsvägen 2
791 77 Falun
023-71 12 97
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Sundsvall

​​​​​​​
Johannedalsvägen 67
863 37 Sundsvall
072-080 14 10
​info@ppsagoborr.se

Pelle Palmqvist

pelle.palmqvist@ppsagoborr.se
VD
070-520 77 22

ERIK JANKARLS

erik.jankarls@ppsagoborr.se
Produktionschef
070-577 83 10

PEKKA PUTTO

pekka.putto@ppsagoborr.se
Projektledare 
070-358 01 00

Petter Palmqvist

petter.palmqvist@ppsagoborr.se
Bitr. projektledare
070-573 68 38

Tobias Lindgren

tobias.lindgren@ppsagoborr.se ​​​​​​​
Entreprenadingenjör
072-375 67 25

JONAS HOLGERSSON

jonas.holgersson@ppsagoborr.se
Arbetsledare
070-517 19 20

JÖRGEN HEDBERG

jörgen.hedberg@ppsagoborr.se
Tf. arbetsledare 
070-669 62 79

MICHAEL LANG

michael.lang@ppsagoborr.se
Lagbas Falun
070-211 26 31

Morgan Evensson

morgan.evensson@ppsagoborr.se 
Lagbas Sundsvall
072-080 14 10

Ola JoHansson

ola.johansson@ppsagoborr.se
Lagbas Bollnäs
076-824 58 60

Anna Peterson

anna.peterson@ppsagoborr.se
Ekonomi
073-069 01 55



Lotta Forsgren

lotta.forsgren@ppsagoborr.se
Administration
070-897 27 74

Johanna Hammarström

johanna.hammarstrom@ppsagoborr.se
Administration
070-340 63 30