​​​​​​​Kontakta oss på PP Såg & Borr


Har du några frågor eller funderingar, eller vill du kanske bli vår nya medarbetare? Kontakta oss så berättar vi mer!

Huvudkontor Gävle

Atlasgatan 10
802 86 Gävle
026-12 27 99
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Bollnäs


Norra Kilaforsvägen 83
821 30 Bollnäs
0278-611 610
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Falun


Matsarvsvägen 2
791 77 Falun
023-71 12 97
info@ppsagoborr.se

Lokalkontor Sundsvall

​​​​​​​
Johannedalsvägen 67
863 37 Sundsvall
072-080 14 10
​info@ppsagoborr.se

Pelle Palmqvist

pelle.palmqvist@ppsagoborr.se
VD
070-520 77 22

ERIK JANKARLS

erik.jankarls@ppsagoborr.se
Produktionschef
070-577 83 10

Tobias Lindgren

tobias.lindgren@ppsagoborr.se ​​​​​​​
Entreprenadingenjör
072-375 67 25

emma palmqvist

emma.palmqvist@ppsagoborr.se
Entreprenadingenjör 
070-291 04 96

JÖRGEN HEDBERG

jorgen.hedberg@ppsagoborr.se
Arbetsledare 
070-669 62 79

Petter Palmqvist

petter.palmqvist@ppsagoborr.se
Projektledare
070-573 68 38

Pekka putto

pekka.putto@ppsagoborr.se

070-358 01 00
Fil saknas

Axel Hedberg

axel.hedberg@ppsagoborr.se
Lagbas Falun
070-240 06 82

Morgan Evensson

morgan.evensson@ppsagoborr.se 
Lagbas Sundsvall
072-080 14 10

Ola JoHansson

ola.johansson@ppsagoborr.se
Lagbas Bollnäs
076-824 58 60

Anna Peterson

anna.peterson@ppsagoborr.se
Ekonomi
073-069 01 55



Lotta hagstedt

lotta.hagstedt@ppsagoborr.se
Administration
070-897 27 74

Johanna Hammarström

johanna.hammarstrom@ppsagoborr.se
Administration
070-206 96 54